درباره شرکت

شرکت شیرآلات ورا، از سال 1393 در زمینه تولید و عرضه محصولات بهداشتی و شیرآلات هوشمند، با هدف تولید محصولات با کیفیت، با اتکا به زیبایی و ماندگاری و با بهره مندی از متخصصان و کارشناسان زبده فعالیت خود را آغاز نمود. مهمترین و والاترین هدف این شرکت، در اختیار قرار دادن با کیفیت ترین محصولات و با مناسب ترین قیمت به مصرف کنندگان است. شرکت شیرآلات ورا با استفاده از فناوری های روز و دستگاه های پیشرفته و با استاندارد بالا، محصولات متنوعی از شیرآلات هوشمند و محصولات بهداشتی و تاسیسات الکترونیکی را تولید و روانه بازار نموده است.

گواهینامه ها و افتخارات

شرکت شیرآلات وَرا یکی از اولین تولید‌کننده‌های شیرآلات الکترونیکی با نشان استاندارد در ایران می باشد. همچنین این شرکت مفتخر به دریافت بیش از یکصد گواهینامه رضایت عملکرد از ارگان ها و نهادهای مختلف از قبیل بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز آموزشی و مدارس و ادرات و اماکن تجاری می باشد. محصولات شرکت شیرآلات ورا دارای تاییدیه رسمی صرفه جویی و کیفیت از سازمانهای مختلف از جمله سازمان آب و فاضلاب استان تهران، سازمان آب و فاضلاب استان فارس، سازمان آب و فاضلاب استان کرمان، حرم مطهر شاهچراغ (ع)، دانشگاه شیراز، دانشگاه فارس و … می‌باشد.

گستره کاری ما

از محصولات شرکت شیرآلات ورا می توان به شیرآلات چشمی نسل اول، شیرآلات چشمی نسل دوم با قابلیت تنظیم فشار و دمای آب بدون تماس با بدنه شیر، انواع شیرآلات لمسی، فلاش تانک هوشمند، مایع ریز و دست خشک کن اتوماتیک اشاره کرد. همچنین محصولات متنوع شیرآلات اهرمی، شیرآلات کاهنده مصرف آب سرویس های بهداشتی هم از جمله محصولات دیگر شرکت می باشند.

صادق شیرزادفرد جهرمی
مدیر عامل
مهدی قاسمیان نژاد
مسئول فنی مکانیک
شاهین سرعتی
مسئول فنی الکترونیک
رسول نیکجو
امور مالی
محمد مکملی
پشتیبانی و خدمات
نگار آشفته
فضای مجازی
رضا وحدانی نیا
فنی
رضا آشفته
روابط عمومی و تبلیغات